دوره مکالمه آنلاین

کلاس های آموزش آنلاین مکالمه

دوره آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد. طراحی و برنامه ریزی در این دوره به گونه ای می باشد که افرادی که هیچگونه آشنایی ابتدایی با زبان انگلیسی ندارند، پس از گذراندن سطح پایه، بتوانند از این دوره استفاده نموده و سطح زبانی خود را افزایش دهند.

امروزه توسعه و پیشرفت تکنولوژی باعث شده روش ها و راهکارهای جدید جایگزین برخی از روشهای قدیمی شوند. در مورد آموزش انگلیسی هم این موضوع صدق میکند و آموزش آنلاین زبان انگلیسی در کنار آموزش حضوری در جایگاه خوبی قرار گرفته است. بسیاری از آموزشگاه های زبان، دوره آموزش زبان مجازی را در برنامه خود قرار داده که مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان شده است.

اهداف برگزاری دوره آنلاین مکالمه انگلیسی

با توجه به درخواست های مکرر و استقبال متقاضیان از دوره مکالمه و آمادگی آیلتس، تصمیم بر آن گرفتیم که این دوره را به صورت مجازی نیز برگزار کنیم.

یکی از مواردی که در برگزاری کلاسهای حضوری آموزشگاه به آیین مورد توجه قرار میگیرد، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد های آموزشی است. از همین جهت کلاس های آنلاین برای آن دسته از متقاضیانی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند و تمایل دارند که کیفیت کلاس آنلاین همانند کلاسهای حضوری باشد میتواند مناسب واقع شود. در برنامه ریزی این دوره سعی شده جلسات دقیقا مطابق کلاسهای حضوری برگزار شود تا تفاوت میان این دو به حداقل برسد.

این دوره مناسب چه افرادی می باشد؟

این دوره برای افرادی که تمایل به افزایش مهارت مکالمه انگلیسی و همچنین تمایل به شرکت در آزمون های بین المللی را دارند بسیار مفید خواهد بود. بدین صورت که مدرس بر روی چهار مهارت اصلی زبان آموزان کار خواهد کرد ولی تمرکز اصلی بر روی مهارت مکالمه خواهد بود. زبان آموز پس از اتمام این دوره، به سطح قابل قبولی رسیده و میتواند خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کند.

همچنین به دلیل آنلاین بودن کلاسها، آن دسته از افرادی که به دلیل مشغله کاری و یا مسافت زیاد، امکان شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند، میتوانند از شرکت در این دوره بهره مند شوند.

در این دوره از کتابهای English File استفاده خواهد شد. این کتاب دارای ۴ شماره بوده که هر کتاب در ۳ ترم تدریس میگردد. همانطور که ذکر شد، در این دوره بر روی تمامی مهارت ها کار خواهد شد ولی تمرکز اصلی بر روی مهارت Speaking بوده که متقاضیان بتوانند مهارت Speaking خود را تقویت کنند و هم بتوانند خود را برای آزمون های بین المللی آماده کنند.

بستر و امکانات کلاسهای آنلاین

پس از ثبت نام در این دوره، اطلاعات پنل کاربری در اختیار شما قرار میگیرد که در آن تمامی اطلاعات لازم در مورد دوره ثبت نام شده قرار گرفته است. برای ورود به کلاس نیاز به مراجعه به آدرس خاصی نبوده و میتوانید از طریق پنل کاربری به کلاس خود دسترسی داشته باشید.

در بستر کلاسهای آنلاین امکان به اشتراک گذاری فایل ها، پخش فایل های صوتی و تصویری، تخته سفید  و همچنین انجام کارهای گروهی با دیگر اعضای کلاس فراهم می باشد.

همچنین با ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین، در قسمت پیام رسان آموزشگاه، گروهی برای ارتباط  با مدرس و دیگر اعضای کلاس ایجاد میگردد که مدرس میتواند اطلاعات مورد نیاز را با زبان آموزان به اشتراک بگذارد و به مشکلات و سوالات زبان آموزان رسیدگی کند.

ویژگی های دوره آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی

  • طراحی برنامه کاملا استاندارد برای یادگیری و افزایش مهارت مکالمه

  • استفاده از کتابهای معتبر و کاربردی در افزایش هر چهار مهارت مخصوصا مهارت Speaking

  • بکارگیری اساتید آموزش دیده و دارای مدرک بین المللی یا  دوره TTC معتبر

  • نظارت مستمر مدیر آموزش بر وضعیت و سطح آموزشی کلاسها

  • اعطای مدرک پایان دوره به شرکت کنندگان

english conversation

برنامه زمانی کلاسها

برنامه زمانی کلاسها به گونه ای برنامه ریزی شده است که افراد مختلف بتوانند در آن شرکت کنند. در برنامه عادی کلاسها به صورت 3 روز در هفته برگزار خواهد شد. همچنین برای افرادی که امکان شرکت در کلاسها در طول هفته را ندارند، دوره فشرده مکالمه انگلیسی آخر هفته در نظر گرفته شده است. در جدول زیر دو برنامه قرار داده شده که متقاضیان میتوانند بر اساس شرایط و زمان آزاد خود یکی از آنها را انتخاب کنند.

کلاسهای عادی

سه روز در هفته، هر جلسه 2 ساعت

کلاسهای فشرده آخر هفته

روزهای پنجشنبه و جمعه، هر روز 2 جلسه 90 دقیقه ای